Арти-Менс Плус Дуксери и Дуксери, До Големина 5XL - Не Можам Да Останам Смирен Ќе Бидам Мама

Арти-Менс Плус Дуксери и Дуксери, До Големина 5XL - Не Можам Да Останам Смирен Ќе Бидам Мама

DEN 0.33

Достапност

Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107.Артикс-Менс Плус Дуксери и Дуксери, До Големина 5ХЛ - Не Можам Да Останам Смирен Ќе Бидам Дуксер Со Унисекс Качулка За Мама. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. 8 мл/квадратни метри. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката