Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб РАЦИЈА 17Х8, 5во Мат Бронзена Завршница, 1785РАД005127З71

Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб РАЦИЈА 17Х8, 5во Мат Бронзена Завршница, 1785РАД005127З71

DEN 2.67

Достапност

Црна Носорог Тркала ќе се опфатени од улиците на надвор од патот Со ротациони forged® / rf ® тркала, вистински beadlock тркала, фалсификувани моноблок тркала, и 1-парче фрлија тркала за камион, SUV, кросовер, комбе, И UTV.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб РАЦИЈА 17Х8, 5во Мат Бронзена Завршница, 1785рад005127з71 Број На Модел-Рација Производител Број На Дел - 1785рад005127з71 Шема на Завртки - 5х127 Офсет-0 Мм Заден Простор-4.75.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката