Кросли Лендон Јадење Сет-Маса, Дрво Столици

Кросли Лендон Јадење Сет-Маса, Дрво Столици

DEN 2.67

Достапност

Направете секојдневно јадење шик и стилска афера Со Сетот За Јадење Лендон 5 парчиња. Цртеж од влијанието на модерниот дизајн од средината на векот, овој сет има карактеристичен дрвен заден стол, плус класични заострени нозе. Евоцирајќи ја едноставноста од минатото, чистите линии на овој комплет обезбедуваат доволно простор за јадење без да го совладаат декорот. Дома во кујна или трпезарија, Сетот За Јадење Лендон 5 парчиња создава привлечна атмосфера. Модерен дизајн од средината на векот; завршна Обработка На Желади; фиксиран правоаголен врв на масата; трпезарискиот стол има модерен стил на дрво назад ; седиште за Стол тапацирано во сива ткаенина; Заострени нозе; Седишта до четири; добро се комбинира со модерен, фарма и рустикален декор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката