Унисе Флее Руно Капка Рамо Пуловер Качулка

Унисе Флее Руно Капка Рамо Пуловер Качулка

DEN 2.67

Достапност

8,2 мл/ид▓, 36/1кс ткаенина за лице50% Полиестер / 50% Чешлан Памук опуштено опуштено со бело готово полиестерско влечење корд1х1 ребро манжетни и долна лента џебно ткаени етикети Со рамен Клементин Унисекс Флекс Пуловер Со Пуловер Од Руно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката