Лејди ГАГА Вма Вт Костим За Возрасни Ноќта На Вештерките

Лејди ГАГА Вма Вт Костим За Возрасни Ноќта На Вештерките

DEN 1039.84

Достапност

Подготвени сте да ја"танцувате" Оваа Ноќ на Вештерките? Ви треба нешто за да ја нагласите ексцентричноста на вашата облека за поп ѕвезди? Оваа Бела Лејди ГАГА ВМА Костим е токму она што го барате!Овој неконвенционално одличен ансамбл содржи бел кроп топ украсен со разнобојни парчиња скапоцени камења, прикачен чипкан ракав, бели шорцеви за момчиња, црна тантела, бели врвови за чизми украсени со разнобојни парчиња скапоцени камења и блескава маска за очи исто како облеката На Лејди Гага за време на нејзиниот настап на вма во 2009 година! Сите ваши пријатели и обожаватели ќе одат над вас кога ќе ве забележат во оваа дива гардероба!Со овој Бел Костим На Лејди ГАГА ВМА, ќе имате се што ви треба за славата и забавата што е лејди гага оваа сезона На Ноќта на Вештерките! Достапно во Големини : XS, Мали и Стандардни. Точка Вклучува : Врвот/Ракав, Шорцеви, Подигање Врвови и Маска. Не се вклучени предмети на сликата : Перика, Накит и Мрежести Чорапи. Материјал : 100% Полиестер Ексклузивно На Трим. Упатства за нега : Рачно Миење Во Ладна Вода со Благ Детергент или Шампон-СУШЕЊЕ НА ВОЗДУХ. Достапно во Големини : XS, Мали и Стандардни. Точка Вклучува : Врвот/Ракав, Шорцеви, Подигање Врвови и Маска. Не се вклучени предмети на сликата : Перика, Накит и Мрежести Чорапи. Материјал : 100% Полиестер Ексклузивно На Трим. Упатства за нега : Рачно Миење Во Ладна Вода со Благ Детергент или Шампон-СУШЕЊЕ НА ВОЗДУХ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката