Бела Табла Хартија Суво Бришење Налепница За Ѕидни фт Позадина w Маркери

Бела Табла Хартија Суво Бришење Налепница За Ѕидни фт Позадина w Маркери

DEN 560.00

Достапност

Налепницата за табла не е само алатка во училницата. Преземете Ја Контролата Врз Вашиот Простор : Претворете ја секоја рамна површина во табла. Одличен е и за запишување идеи на вашето работно биро. Хартијата за табла од 6х4 стапки на ВЕВОР е надградена со најновиот материјал за МИЛЕНИЧИЊА, што ви овозможува слободно и непречено да ги контролирате маркерите. Инсталирајте го преку неговото силно лепило. Магнетна табла е прикачена за да обезбеди простор за складирање на алатки. Модел : W48 L17.Опис На Производот. Содржина На Пакетот. Изберете Каде Ќе Се Исушите Избришете : подгответе се да го промените начинот на кој гледате на обичните табли. Можете да ја трансформирате секоја празна област во уметничка галерија или место за потсетници. Слободно исечете го по должината на задните мрежни линии во мали листови. Налепницата за бела табла може да се користи за создавање уметнички свет во детски соби, ѕид за завеси на проектор или вистинска табла за туторство, домашно школување, канцелариска соба и други работни простори. Оставете ја вашата креативност да дивее!. Подгответе се да го промените начинот на кој гледате табли. Материјал : МИЛЕНИЧЕ. Излупете, Залепете, Тоа е Тоа : Едноставно излупете ја потпорната хартија од еден агол и залепете ја на која било чиста и мазна површина. Дали сте подготвени да оставите свој белег?. Спецификации. 1 х Магнетна Табла (7, 9х7, 9 инчи).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката