Нарушување Ултра Мат Глина Со Заклучување Берза Барел За Унисе-3. Оз Клеј

Нарушување Ултра Мат Глина Со Заклучување Берза Барел За Унисе-3. Оз Клеј

DEN 398.24

Достапност

Тоа е затоа што кадрава влакна уникатна структура ја изложува својата кутикула. Кога ќе влезе влажност, кадрици се шират со несакан волумен и изгледаат пржени, недефинирани и досадни. Нарушување Ултра Мат Глина Со Заклучување Акции Барел За Унисекс - 3.53 мл Глина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката