Делфи Тц Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието

Делфи Тц Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието

DEN 5600.00

Достапност

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи TC5615 Контрола Суспензија Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара Изберете : 2007-2017 ТОЈОТА CAMRY 2005-2018 ТОЈОТА AVALON 2011-2018 LEXUS ES и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката