Богатства каролина 8360-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Пеликан Знаме, разнобојни

Богатства каролина 8360-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Пеликан Знаме, разнобојни

DEN 143.68

Достапност

Богатства каролина 8360-ЗНАМЕ - Родител Пеликан Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за Достапен Врв На Столбот на Ракавот за гледање за да одговара на секој стандарден држач за знаме со големина на градина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката