Ле Темпс де Вивре Од Жорж Реч За Жени-3. Оз ЕДП Спреј

Ле Темпс де Вивре Од Жорж Реч За Жени-3. Оз ЕДП Спреј

DEN 3.33

Достапност

Кармин кој обезбедува интензивна боја на усните, со мат финиш, кој трае цел ден. Оваа кадифена мазна формула лесно се применува со својотipономски врв во форма на капка, кој ги оцртува и пополнува вашите усни. Ле Темпс де Вивре Од Жорж Реч За Жени - 3.3 мл Едп Спреј.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката