Дизајнарт Сино Море 2 Преголем Наутички И Крајбрежен Ѕиден Часовник

Дизајнарт Сино Море 2 Преголем Наутички И Крајбрежен Ѕиден Часовник

DEN 2239.84

Достапност

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, Ова Е Синиот наутички И Крајбрежен ѕиден часовник . се печати на сто проценти цврст алуминиум.- Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи-овој часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, Овој Часовник Сино Море 2 пристигнува со вклучена batt батерија и е подготвен веднаш да се инсталира на вашиот ѕид. Овој Наутички И Крајбрежен преголем часовник е достапен во различни големини,И гарантира дека ќе биде во центарот на вниманието на вашиот простор. Карактеристики. - 1 мм алуминиум одделение лим. - Висококвалитетниот Сјаен Слој обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава лебдечка уметничка илузија. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за закачување. - Користете крпа од микрофибер за лесно чистење. - Standard стандард на батеријата вклучени со секоја нарачка. - Без напор за инсталирање и закачување На Ултра Сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и инструкции. Вклучени батерии.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката