Љубов Миленичиња Бела Чинии Аргил Медиум, 1. КТ

Љубов Миленичиња Бела Чинии Аргил Медиум, 1. КТ

DEN 207.84

Достапност

Наградуван, патентиран Бела Чинии СЕ НАЈПРОДАВАНОТО Јадење За Хранење Кучиња во индустријата за миленичиња-и тоа со добра причина! Функционални и убави, Бела Чинии се навистина совршено јадење за миленичиња. Чашите бела комбинираат нерѓосувачки ентериер препорачан од ветеринар со атрактивна надворешност од поли-смола. Отстранлива гумена основа спречува излевање, ја елиминира бучавата и ја прави безбедна машината за миење садови бела боулс. Љубов Миленичиња Бела Чинии Аргил Средно Јадење За Хранење Кучиња. Функционална и убава!. Ветеринар-препорачува нерѓосувачки челик внатрешни спротивставува бактерии. Отстранливата гумена основа спречува излевање и бучава. Безбедна машина за миење садови (ве молиме отстранете го гумениот прстен пред миење). Достапно во неколку бои за да одговара на секој декор. 3,17 чаши (750 мл).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката