Црвено Срце Чистење Предиво-Цреша, Мултипак од 24

Црвено Срце Чистење Предиво-Цреша, Мултипак од 24

DEN 305.92

Достапност

Палта Предиво-Црвено Срце Чистење Предиво. Ова предиво со текстура ќе го олесни чистењето на валканите садови многу полесно отколку обичниот памук за садови. Плетете или капчиња на вашиот начин за чистење. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% полиестер. Цврсто Поставување : 3,5 мл/100гр, 92иди/85м. Мулти Поставување : 3оз/85гр, 78иди/71м. Мерач : 16с х 21р = 4ин/10см со големина САД8/5мм игли за плетење. Капчиња : 13sc x 15r = 4in/10cm со големина I-9/5, 5 mm капчиња кука. Нега : машината беше ладна нежно циклус, падне сува, не белило или железо, сува чиста со П растворувачи само. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Црвено Срце Чистење Предиво-Цреша, Мултипак од 24.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката