Магијата Топката Деца Играчка, Новина Гатачка, Постави Прашање & Преврти За Одговор

Магијата Топката Деца Играчка, Новина Гатачка, Постави Прашање & Преврти За Одговор

DEN 207.84

Достапност

Оригиналната Магија 8 Топка има одговори на сите ваши најитни прашања! Оваа новина играчка нуди забава за гатање и интриги за секого. Започнете со" поставување на топката "на кое било прашање" да "или" не", а потоа превртете го за да видите како вашиот одговор се појавува во прозорецот. Одговорите се движат од позитивни ("сигурно е") до негативни ("Не сметајте на тоа") до неутрални ("Прашајте повторно подоцна"). Ако барате совет..тогаш оваа играчка е за вас! Боите и украсите може да варираат. Оригиналната магија 8 Топката новина играчка ги има сите одговори на вашите најдлабоки прашања!. Откако ќе ја "поставите топката" да или не прашање, свртете ја играчката наопаку и почекајте вашиот одговор да се открие низ прозорецот. Одговорите се движат од позитивни ("сигурно е") до негативни ("Не сметајте на тоа") до неутрални ("Прашајте повторно подоцна"). Тоа е најбрзиот начин да побарате совет!. Вклучува 1 магија 8 Топката новина играчка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката