Милер форџ и540в Виста Ножици За Канџи За Мачки

Милер форџ и540в Виста Ножици За Канџи За Мачки

DEN 1.67

Достапност

Виста Мачка/Птица Канџи Клипер. Оваа машинка за нокти долга 3 1/4 инчи, малку закривена со вовлечено сечило за сечење е совршена за блиска работа на мачки и мали миленичиња. Има нелизгачка, сигурна рачка за држење за 1 рачна работа. Милер Форџ Цми540в Виста Ножици За Канџи За Мачки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката