Буш Мебел Клуч Западен Десктоп Организатор Со Полици Во Бинг Цреша

Буш Мебел Клуч Западен Десктоп Организатор Со Полици Во Бинг Цреша

DEN 207.84

Достапност

Буш Мебел Клуч Западна Десктоп Организатор со Полици нуди практично решение за одржување на работниот простор на вашиот дом во ред. Искористете ги предностите на хоризонталните и вертикалните полици за да помогнете во управувањето со поштата, белешките и работата во тек, така што материјалите што ви се потребни секогаш лесно се наоѓаат. Овој Организатор може да се користи самостојно, на врвот или веднаш до Координативниот Организатор На Работната Површина со Фиоки (продадени одделно) за дополнителен капацитет за складирање во канцеларија. Со димензии 27 W x 12d x 7 H, полицата на бирото се вклопува на врвот на Кое било Биро За Клучеви, Кабинет За Странични Датотеки или Маса За Конзоли и е завршена од сите страни за да изгледа одлично свртено кон која било насока. Изберете од неколку атрактивни опции за завршна обработка за да најдете совршен изглед за вашиот простор. Овој Десктоп Организатор со Полици е тестиран за да ги исполни стандардите ЗА квалитет АНСИ/СОХО ЗА безбедност и перформанси и е поддржан од Гаранцијата На Производителот На Мебел Од Грмушка 1 Година. Погледнете ја целосната колекција за координирање на достапните предмети и оставете Го Ки Вест да ја претвори вашата домашна канцеларија или дневна соба во бегство од остров. 27w x 12d x 7 H Десктоп Организаторот се вклопува на Сите Клучни Западни Клупи, Кабинет За Странични Датотеки и Маса За Конзоли. Хоризонталните и вертикалните полици се совршени за организирање пошта, белешки или работа во тек. Може да се користи самостојно или во комбинација со Координирање На Десктоп Организаторот Со Фиоки (се продаваат одделно). Организаторите се завршени од сите страни за разноврсни опции за поставување. Повеќе опции за завршна обработка ви овозможуваат да изберете совршен стил на фарма за секој простор за живеење. Тестирано за исполнување НА стандардите ЗА квалитет АНСИ/СОХО за безбедност и перформанси. Поддржан Од Буш Мебел 1 Година Гаранција Производителот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката