Гилигилисо Празнични Зделки Фустани За Жени Дозвола Дами Краток Ракав V Врат Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиење

Гилигилисо Празнични Зделки Фустани За Жени Дозвола Дами Краток Ракав V Врат Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека

DEN 335.84

Достапност

40" Ракав : 14см/5.51" должина : 127см/50.51" должина : 128см/50.76" големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 95см/37.76" гилигилисо трендовски женски фустани има "Краток лелеав фустан за жени/дами симпатичен фустан за бебиња/лабав Фустан ЗА Жени/Мини Фустан За Жени над должина на коленото/фустан со а-линија на плажа/дицки цветен фустан за жени" може да побарате во безвременски шик стил!.97" Ххххл 16 20 46 125см/49.Женски Кратки Ракави V Вратот Домашна Облека Пижами Долг Фустан Ноќници Облека За Спиењекарактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женски Фустан Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина Должина НА БИСТАТА На САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу С 4 8 34 95см/37.30" Должина : 131cm/51.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката