Трговска марка ликовна уметност Градежни блокови три платно уметност од Мишел Калкинс, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Градежни блокови три платно уметност од Мишел Калкинс, златна украсна рамка

DEN 0.67

Достапност

Подготвени за обесени презентации што можат да се прикажат во различни големини, ова подготвено парче парче во златна украсна рамка има апстрактни блокови на боја против црна позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката