Трговска марка ликовна уметност Firenze II Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Firenze II Canvas Art by Alan Blaustein, бел мат, црна рамка

DEN 1.33

Достапност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Firenze II“ платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката