Уникатни поволни цени, женски плус големина пад на ракавот на лактот, чипка за чипка за надворешна облека, преполн врв

Уникатни поволни цени, женски плус големина пад на ракавот на лактот, чипка за чипка за надворешна облека, преполн врв

DEN 0.67

Достапност

Обликот на отворениот преден врв е мек, лесен, удобен на допир и лесно се носи. Ништо не ја надополнува вашата гардероба како овој лесен кардиган. Без разлика дали ќе излезе или оди на плажа на вашиот одмор, ќе биде многу стилски. Исклучително мек и дишениот болеро го смалува кардиган, лесен за облекување и полетување за вас. Цветното чипка отворено предниот дел од болеро кардиган со ракави на лактот, редовна должина, чипка низ целиот, женски стил на шик ви дава обичен моден изглед, сето тоа е совпаѓање со камизола или без ракав фустан. Мерење (Меѓународни инчи) големина - - - Grath на градите ширина на рамото1x - 46 1/2 172x - 49 5/8 17 3/43x - 53 1/8 18 3/84x 56 3/4- - 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, пад на ракав за лактот, чипка за надворешна облека, врвен 90% најлон 10% спандекс. Увезени. Редовно вклопување. Должина на лактот. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговара на големина 1x.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката