Девојки од ванила starвезда вратоврска француски теритовер, худи, големини со 4-18

Девојки од ванила starвезда вратоврска француски теритовер, худи, големини со 4-18

DEN 254.24

Достапност

Трендовски и светла вратоврска додава непосреден поп боја на нејзината облека на денот со вратоврската на ВАНИЛА СТАР Францускиот Тери Худи. Стил со совпаѓање џогери за да го заврши нејзиниот изглед. Прикачен аспиратор. Долги ракави. Kangеб на кенгур. Печатење со вратоврска. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врзана боја Худи за девојчиња од ванила Starвезда.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката