Време на одмор на среден плоштад Направете го вашиот Божиќен кутија за подароци за хартија Дино-Мите

Време на одмор на среден плоштад Направете го вашиот Божиќен кутија за подароци за хартија Дино-Мите

DEN 315.04

Достапност

Направете пакување на вашите празнични подароци Dino-Mite со ова празнично време 8 на среден плоштад Направете ја вашата божиќна кутија за подароци за хартија за хартија! Оваа кутија за подароци со 8in Mediual Square со празничен Stegosaurus украсена со капи со Дедо Мраз и украсена со додадената искра на црвениот сјај. Секоја кутија е конструирана со рециклирана хартија и тешка табла, а мерки на 8,0 x 8.0 x 5.0 "Овој празник време 8 на среден плоштад Направете го вашиот Божиќен кутија за подароци за хартија Дино-Мите може да се користи како декор или складирање за предмети како што се мали играчки , украси, чаши и свеќи и е совршен начин да го презентирате вашиот подарок! Време на одмор 8 на среден плоштад Направете го вашиот Божиќен кутија за подароци за хартија за хартија : украсена со црвен сјај. Мерки долги 8.0 ”широко од 8,0” широко од 5,0 " високо. Кутија за подароци со среден квадрат совршена за играчки, украси, чаши и свеќи. Конструиран со рециклирана хартија и тешка табла.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�