Чудо нација бебе момче и дете момче бомбаш јакна и маица, 2 парчиња

Чудо нација бебе момче и дете момче бомбаш јакна и маица, 2 парчиња

DEN 396.80

Достапност

Супер кул стил? Проверете. Wonder Nation обезбедува елегантно ажурирање на неговата обична колекција со овој сет од 2 парчиња во кој има бомбашка јакна и координација на ме. Совршено да се меша и да се совпаѓа со неговата постојна гардероба! Сет со 2 парчиња вклучува : бомбардерски џек и маица. Бомбардер : поштенски пат; ребрести манжетни и полите. Маица : вратот на екипажот; кратки ракави. Супер мек. Удобност без ознаки. Јакна : 100% полиестер; Маица 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Бомбардерска јакна и маица со 2 парчиња облека поставени за момчиња за мали деца од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката