Ултразвучно отфрлање на штетници Електронски отфрлачи на глувчето за контрола на штетници за контрола на штетници во отвратоците за грешки инсекти глувци мравки ?

Ултразвучно отфрлање на штетници Електронски отфрлачи на глувчето за контрола на штетници за контрола на штетници во отвратоците

DEN 319.20

Достапност

Контрола на штетници Ултразвучно отвратителни напади на нервниот систем на штетници и глувци за да ги натераат да се чувствуваат непријатно и да ги оддалечуваат штетниците без да ги убиваат, така што не треба да ги исчистите мртвите штетници . Овој ултразвучен репелер работи неверојатно ефикасно по 15 ~ 20 дена, затоа трпеливо почекајте. Премиум репелер на штетници е идеален уред за контрола на штетници опфаќа површина до 1200 кв. / Единица Оперативна температура : 0 ° C -40 ° C Користење на настава : 1.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката