Викерман 12 Џамбо Црвена Банксија Цвет Со Стебло, Природно Зачувано Сушено Растение За Свадбени Букети Домашен Декор или Секојдневни Аранжмани По Пакување

Викерман 12 Џамбо Црвена Банксија Цвет Со Стебло, Природно Зачувано Сушено Растение За Свадбени Букети Домашен Декор или Секојдневни

DEN 313.44

Достапност

Викерман 12 " Џамбо Црвена Банксија Цвет со Стебло. Ова е целосно природен производ, така што димензиите на големината може да варираат од растение до растение. Оваа ставка се движи во висина помеѓу 12" и 18" инчи, се одликува со прекрасно зеленило и прави одличен додаток на секој аранжман или декор. Оживејте го вашиот уникатен стил со вистински зачувани природни ботанички производи. Бојата и текстурите на овие растенија сигурно ќе дадат изјава. Создадете реални аранжмани со вашите идеи за САМОДОВЕРБА. Цветовите на банксија се составени од многу ситни цветови околу цилиндричен кластер. Зелените лисја го нагласуваат цветот со уникатната текстура на пилата. Ќе ги најдете овие уникатни исушени растенија ќе создадат неверојатни аранжмани. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте природни растенија и цвеќиња достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој стручен извор и зачувана декорација околу вашиот дом. Викерман ги презема сите мерки на претпазливост за внимателно да ги спакува и испрати овие прекрасни сушени растенија. Вистински зачувани растенија подготвени совршено да го нагласат вашиот аранжман-3 парчиња по пакување. Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 12" до 18". Прекрасно природно зеленило, уживајте во овие уникатни текстури и додајте богата боја на вашиот декор. Лесно се грижи за одржување бесплатно. Додадете ја убавината на природно зачуваните цвеќиња во вашиот дом.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката