Маж 28.75 Широк Шенил Фотелја

Маж 28.75 Широк Шенил Фотелја

DEN 3.33

Достапност

1 Конструкција На Перница : Пена, Материјал За Рамка : Произведено Дрво. Димензии на грбот : 16,75 " Ч, Капацитет На Тежина : 300 фунти. : 19.75" H x 26.5" W x 20 "D, Минимална Ширина На Вратата-Од Страна На Страна : 26.75". : 21", Отомански : Не. Фрли Перници : Не, Висина На Седиштето( Инчи) : 19.75.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката