Саудер Канери Мост 3-Фиока Спална Соба Комода Во Синдори Манго, Синдори Манго Финиш

Саудер Канери Мост 3-Фиока Спална Соба Комода Во Синдори Манго, Синдори Манго Финиш

DEN 2.33

Достапност

Додадете разноврсен стил и складирање во вашата спална соба со овој ковчег со 3 фиоки од колекцијата Канери Мост. Оваа фиока во спалната соба има три големи фиоки кои се отвораат и затвораат на мазни метални тркачи за чување облека од тексас фармерки и атлетски шорцеви до пријатни џемпери и маици. Оваа комода со 3 фиоки вклучува и систем За фиоки Со т-заклучување, што го прави склопувањето брзо и лесно. Поминувајте помалку време во дебокс и повеќе време за складирање. Пространата горна површина на оваа дрвена комода нуди простор за поставување основни работи во спалната соба и домашен декор како акцентна светилка, украсни растенија и врамени фотографии од вашето семејство. Со неверојатна шема од шевронен на страничните панели, оваа комода ќе има чувство на спална соба организирана и стилска. Завршен Во Синдури Манго, овој мебел за спална соба е вашиот следен додаток во спалната соба, гостинската соба или ходникот. Се надеваме дека ви се допаѓа она што го гледате. Нашите дизајнери патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите трендови во стил, завршница и боја. Ова инспиративно светско патување е очигледно во најсовремените и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Други прифатливи мебел од колекцијата (се продава одделно) се достапни за да се комплетира изгледот. За помош по купувањето, можете да допрете до нашата наградувана и пријателска услуга за клиенти од Средниот Запад. Тие се подготвени да ви помогнат на секој чекор од патот со какви било прашања што може да ги имате за производот. Ве молиме контактирајте не на 1-800-523-3987. Саудер Канери Мост 3-Фиока Спална Соба Гардероба, Синдори Манго Заврши : . Собрани Димензии : 31.3 "L x 17.6" W x 32.0 " H. Фиоки со метални тркачи и безбедносни запирања функција т - заклучување собранието систем. Фиоки за комоди. Страничните панели имаат шема од шевронен за дополнителен стил. Овој ковчег е темелно тестиран во акредитирана лабораторија ISO 17025, која Е Сертифицирана Лабораторија За Преземачи. Ги исполнува стандардите за безбедност на astm International suddent ASTM F2057 - 19 За Единиците за Складирање Облека, која има за цел да ги намали опасностите за децата 5 и помалку поради превртување на мебелот. Синдори Манго заврши. 5 година ограничена гаранција. Модел # : 431752. Димензии на кутијата : 35.8 "L x 19.4" W x 7.3 " H. за дополнителни прашања или какви било проблеми, ве молиме контактирајте го производителот на 1-800-523-3987. Бидете сигурни да ја проверите колекцијата На Мостот За Конзерви Саудер за повеќе одлични предмети!. Фиоките со метални тркачи и безбедносни постојки имаат систем За склопување Т-заклучување. Страничните панели имаат шема од шевронен за дополнителен стил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката