змеј животинска уметност жито преглед en нараквица круг приврзок накит синџир

змеј животинска уметност жито преглед en нараквица круг приврзок накит синџир

DEN 2.67

Достапност

Големина : големината на секој приврзок за круг е 1,8 см х 1,8 см (), а должината на ланецот е 19 см (7,5 инчи)Класификација : Нараквица, Накит, Карактеристика На Синџирот : -дизајн на приврзок со Еден круг.- квалитетен нерѓосувачки челик : не ' рѓа, цврст и издржлив.- Високо полирана мазна сјајна површина : убава и удобна за носење.- Едноставен дизајн со класична златна боја : погоден за различни прилики како забави, годишнини или прослави.- Идеален подарок за накит за жени, совршен за прослава на годишнината, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или какви било посебни и слатки прилики.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метален пакет количина : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. змеј уметност животните жито преглед en нараквица круг приврзок накит синџир.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката