Производи 013-Англиски Позитивни Палецот Фати-5 8

Производи 013-Англиски Позитивни Палецот Фати-5 8

DEN 2293.28

Достапност

Големината на овој улов на палецот е 5/8". Ве молиме потврдете дека предметот ќе одговара пред да нарачате. Една година ограничена гаранција вклучени. Стил : Англиски Позитивен. Големина На Штрајк : 5/8". Ве молиме потврдете дека предметот ќе одговара пред да нарачате. Една година ограничена гаранција вклучени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката