Мармонт Хил Обоени Шишиња Врамени Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Обоени Шишиња Врамени Ѕидна Уметност

DEN 271.84

Достапност

Обоени Шишиња Врамени Ѕидна Уметност, се одликува со прекрасна слика на цвеќиња во цут, навидум избрани од градината и уредно поставени во тегли и шишиња со вода е совршен начин да се задржи цветниот лепенка да цвета цела година. Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката