Дорман 355-Лим Завртка-Дупчиња Тава Главата-Број 1-Во

Дорман 355-Лим Завртка-Дупчиња Тава Главата-Број 1-Во

DEN 0.67

Достапност

Дорман нуди сеопфатен избор на завртки за речиси секоја работа за прицврстување на автомобилите. Голем избор на дијаметри, должини и количини се достапни во различни асортимани и/или комплети. Достапни се мноштво сорти на нишки. Проверете ги деталите за производот за да бидете сигурни дека ја имате вистинската големина и количина за она што ви треба. Различни стилови-достапни во многу стилови на глава, вклучувајќи тркалезна, рамна, тава, овална, бандаж, шестоаголник и ѕвезда. Различни намени-можат да прицврстат одредени области и компоненти на возило како фабричка опрема или да се користат на друго место што повикува на сличен прицврстувач. Издржлива конструкција-овие завртки се направени од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Дополнителни Карактеристики Боја : Хром.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката