Утази Денот На Независноста Царинење Четврти јули Жени В-Вратот Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи Небото Сина Л

Утази Денот На Независноста Царинење Четврти јули Жени В-Вратот Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи Небото Сина Л

DEN 0.33

Достапност

Добредојдовте во нашата Продавница Ersази!!! ♥ Човечките суштества се создадени еднакви и обдарени од нивниот Творец со голем број неотуѓиви права, вклучувајќи го и правото на живот, слобода и потрага по среќа!Уживајте во секоја секунда од вашиот живот! ☀___ ★ Информации за производот ★ ★ ★___ ® Увезен_ Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс_ Стил : Стилски,Секојдневен Quit : одговара на точно на големината quesone : Пролет,Лето,Aut, Пригода : Секојдневно носење / секојдневен изглед / плажа / отворено/ работа / канцеларија / училиште / дома / салон / лежење / шопинг / запознавање / одмор / одмор / забава / клуб / паб / ноќно излегување / коктел / дома доаѓање / патување / патување / Подароци / Подароци / Модна Фотосесија / Улична Облека / Облека За Клубови} Машинско Перење Или Рачно Миење Во Вода Од 30 Степени, закачете се да се исуши Во Сенка, Забранете Белење.Не Бледнеат или не се намалуваат. големината може да варира во зависност од земјата, ве молиме проверете ја табелата со големини пред да поставите нарачка. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 65cm/25.59". големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 66см/25.98". големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 67см/26.38". големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 68см/26.77". големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 26cm/10.24" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 69cm/27.17". ✚✚✚-ЗАБЕЛЕШКА-✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење.Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Real вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот итн.✚ ✚ ✚- - - - - - УСЛУГА✚✚✚✚ предметот ќе биде доставен за 7 - 12 дена.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да се врати бесплатно, бидете сигурни дека купувањето.✚ Доколку имате некаков проблем со превозот или услугата, слободно контактирајте не.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Розази Денот На Независноста Царинење Четврти јули Жените V-Вратот Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи Небото Сина L Клиренс. Денот На Независноста. Четврти Јули. Четврти јули. Утази Денот На Независноста Царинење Четврти јули Жени В-Вратот Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи Небото Сина Л.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката