Граѓански Машки Еко-Погон Полиуретански Нуркач Хронограф Гледајте CA0661-01L

Граѓански Машки Еко-Погон Полиуретански Нуркач Хронограф Гледајте CA0661-01L

DEN 1439.84

Достапност

ГРАЃАНИН ЦТО Сино Бирање Полиуретанска Лента Машки Часовник КА0661-01Л. 43 мм сребрен тон нерѓосувачки челик случај со црно бирање и минерален кристал. Сребрен тон луминисцентни раце и индекс час маркери. Минутни маркери околу надворешниот раб. Датум прозорец во 3 часот. Логото над прозорецот датум. 3-субдијален хронограф. Раце : часови, минути и секунди (портокалова). Дебелина на куќиштето од 12 мм. притисни / повлечете круна. 23 мм сина полиуретанска лента со затворач за тока. Еко возење движење и отпорни на вода до 100 метри. Стил : спортски часовници. ЦТО серија. ГРАЃАНИН CTO Еко-Диск Движење Сино Бирање Машки Часовник CA0661-01 L.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката