Minecraft Битката Гардијан Сет, Корални Риба Играчка, Подароци За Деца, Момчиња И Девојчиња Возраст Плус Со Толпи Фигури

Minecraft Битката Гардијан Сет, Корални Риба Играчка, Подароци За Деца, Момчиња И Девојчиња Возраст Плус Со Толпи Фигури

DEN 319.84

Достапност

ЛЕГО Minecraft Битката Гардијан (21180) градење играчка за деца на возраст од 8 + зема играчи на подводна авантура Minecraft исполнета со познати ликови и карактеристики од најпродаваната игра. Децата преземаат предизвик преполн со акција во оваа ангажирачка мисија На Minecraft поставена под океанот. Прво, тие мора да изградат споменик среде шарениот корален гребен. Има скриено богатство за наоѓање, но и 2 иконски толпи на Minecraft фигури : старател и постар старател, кои се решени да ве спречат. Вооружени со трозабец и потпомогнати од 3 корисни аксолотли, децата мора да ги одбранат непријателските толпи за да ја продолжат својата мисија. Дополнителна опасност доаѓа од стрелец со пружина кој лансира ласерска ракета со движење на поголемата опашка на гардијан. Играчките за градење минекрафт со автентични детали, кул карактеристики и забавни додатоци од најпродаваната игра се одличен подарок за роденден за деца на возраст од 8+ или секоја пригода присутна за сите љубители на играта! ЛЕГО комплетите Minecraft со бескрајни можности за креативна игра ја ставаат целата возбуда од играта Minecraft во рацете на децата. Мерки во текот 4.5 во. (12 см) висока, 5 во. (12 см) широк и 3 во. (7 см) длабоко. Содржи 255 парчиња. ЛЕГО Minecraft борбениот сет Гардијан ги носи играчите на подводна мисија на дното на океанот исполнета со ликови и карактеристики од играта. Се одликува со градежен корален гребен, структура на споменици и Фигури На Minecraft : нуркач, лигњи со сјај, чувар, старец гардијан и 3 аксолотли . Има скриено богатство за наоѓање, но 2 иконски фигури На мини-Занаетчиски толпи, гардијан и постар старател се решени да ги запрат децата. Децата мора да користат трозабец и 3 скроти аксолотли за да ги одбранат непријателските толпи кога постариот гардијан ќе ја тресне опашката за да лансира ласерска ракета. Ликовите, сцените и карактеристиките се оживуваат тула ПО тула СО Лего Комплети Минекрафт за играчите да уживаат во играта во реалниот живот. ОВА Лего Minecraft градежна играчка за деца на возраст од 8+ прави прекрасен роденденски подарок за деца и секоја пригода претставува идеја за сите љубители на играта.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката