Кенет Кол Црна Парфем, Парфем За Жени, 3. Оз

Кенет Кол Црна Парфем, Парфем За Жени, 3. Оз

DEN 2.00

Достапност

Кенет Кол Црн Парфем Парфем За Жени, Со Целосна Големина Од 3,4 Мл. Смелиот, женствен и интензивно волшебен класичен фаворит се враќа со модерен пресврт. Изјава за присуство изразена преку бел цветен срцев комплекс и зависност каде чистата јасмин самбак е нагласена со срце од магнолија и навестување на цвет од лотос.Забелешки : Лимон, Караница, Воден Крин, Магнолија, Бела Гарденија, Циклама Италија, морска спогодба, јасен килибар, Мек Мошус. Кенет Кол Блек За Жени од Кенет кол 3.4 Оз Едп Спреј.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката