Капа на екипажот Хаваи: Од црно Хаваи

Капа на екипажот Хаваи: Од црно Хаваи

DEN 1.67

Достапност

Капакот на екипажот на островот има висококвалитетно 100% полиестерско капаче со затворање на лента за кука/јамка за персонализирано вклопување. Совршено за активности на отворено во топло време. Измијте под 30 ℃ / без сува машина / железо ниско ниво. Затворање на црна кука/јамка за затворање унисекс возрасни висококвалитетни локално дизајнирани.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката