Удобна облека за удобност, удобна цврста цврста боја палацо пантолона

Удобна облека за удобност, удобна цврста цврста боја палацо пантолона

DEN 502.88

Достапност

Овие удобни панталони панталони се толку лесни за носење, ќе ги сакате во секоја боја! Одликувајќи се со еластична половината, материјал за истегнување, запалени нозе на пантолони и опуштено вклопување. Достапно во десет опции во боја и изработен од удобен материјал за истегнување што е машински што може да се мие.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката