Спална соба Завеса Градиент Боја Двослоен Прозорец Тул Завеси Сонце Прозорец Завеси

Спална соба Завеса Градиент Боја Двослоен Прозорец Тул Завеси Сонце Прозорец Завеси

DEN 2.67

Достапност

Опис изработена од врвен материјал, завесата на прозорецот додава елеганција во вашиот дом и прави убав и природен изглед на вашите прозорци. Завесата на прозорецот дава добра сенка на вашиот прозорец или балкон, заштитувајќи ве од директна силна сончева светлина преку засенчување и слабеење на интензитетот на сончевата светлина.Карактеристики-Материјал : Полиестер, тул.- Премиум материјал, со убава отпорност на абење и отпорност на кинење за издржлива употреба во домаќинството.- Разубавете ја вашата соба со романса и елеганција. Го менува целиот изглед на просториите во нов свеж изглед.- Може да спречи силно сонце, исто така може да ја заштити индивидуалната приватност.- Лесен за употреба, едноставниот дизајн им дава на луѓето чувство на леснотија.- Погоден за спална соба, дневна соба. Тоа е подарок за семејството и пријателите. Премиум материјал, со убава отпорност на абење и отпорност на кинење за издржлива употреба во домаќинството завеса за дневна соба двослојна завеса за изолација на завеси. Разубавете ја вашата соба со романса и елеганција. Го менува целиот изглед на собата во нов свеж изглед. Може да спречи силно сонце, исто така може да ја заштити индивидуалната приватност. Лесен за употреба, едноставниот дизајн им дава на луѓето чувство на леснотија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката