Огледало За Плетење Со Плетена Рамка За Врзување Уметност Домашен Украс В

Огледало За Плетење Со Плетена Рамка За Врзување Уметност Домашен Украс В

DEN 3.33

Достапност

Карактеристики : 1. Со Рамка За Врзување Со Плетенка : ова е мало, но многу шик огледало во"бохо стил" што може да ви донесе нови модни трендови. Додадете елеганција и убавина во вашиот дом. Тоа ќе ги импресионира вашите гости, пријатели и семеен впечаток!2. Стакло Огледало : Јасна слика без изобличување. Нека имате јасно огледало, погодно за шминка и проширување на просторот.3. Природна Рамка : Безбедна И не е лесна за деформација и може добро да го заштити огледалото. Ја носи вашата област некое природно чувство.4. Одличен Подарок : Совршен За испраќање како подарок за некој за кој се грижите. Со дупка на врвот, можете лесно да ја закачите на ѕидот. Или едноставно ставете го на масата како украс!5. Предност : со одличен квалитет, фина изработка, модерен дизајн и нежен изглед, може да му даде на вашиот простор модерна привлечност. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : Wан, Плетен, Големина На Стакло(см) : а-надворешен дијаметар 40, огледало 17а2-од 50, огледало 20Б-од 35, огледало 29С-од 40, огледало 20Д-од 40, огледало 15е-од 40, огледало 20ф-од 40, огледало 17Г-од 40, огледало 17Х-ОД 40, Огледало 17р-Од 40, Огледало 15ј-од 40, огледало 15к-ЕЛИПСА 37Х23М-од 40х33, ОГЛЕДАЛО 21х14л-ОД 35Х28, огледало 2Н-од 40, огледало 14п-од 40, огледало 20БАТЕРИЈА : nocolor/СТИЛ : КАКО ШТО Е прикажано НА СЛИКАТА АПЛИКАЦИЈА : ДЕКОРАТИВНА УМЕТНОСТ ДОМА Украс Стакло Огледало : Јасна Слика Без Изобличување. Нека Имате Јасно Огледало, Погодно За Шминка И Проширување На Просторот. Рачно Изработено Огледало За Плетење Со Плетена Рамка За Врзување Бохо Стил Декоративна Уметност Домашен Украс Нов. Рачно изработено Огледало за Плетење ;со Рамка за Врзување Со Плетенка, Бохо Стил ;Украсен Уметнички Украс За Дома ;Декоративен, Уметнички, Рурален, Рачно Изработен, Плетење, Плетенка, Бохо Стил ;. Пакетот Содржи : 1 Х Рачно Изработено Огледало За Плетење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката