колати Женски Летен Фустан Со Резервоар Без Ракави Секојдневен Лабав Оглавник На Вратот А-Линија Фустан Симпатичен Љубовен Печатење На Срцето Сарафан На Плажа

колати Женски Летен Фустан Со Резервоар Без Ракави Секојдневен Лабав Оглавник На Вратот А-Линија Фустан Симпатичен Љубовен Печатење

DEN 239.84

Достапност

Женски Фустан Секојдневен О-Врат Летно Цветно Печатење Фустани Без Ракавикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.€Стил q-Фустани со растегливо, секојдневно, лабаво вклопување. Супер мека и удобна, погодна за повеќето форми на тело, ова лето фустани за жени совршени за секојдневна секојдневна, вечерна забава, коктел, дневна, лето, плажа, шопинг, одмор, одмор, патување,работа, датум, надвор, дома, пролет, fall,клуб и секојдневен живот во секоја прилика.5.●Секојдневни Прилики И Натпревар : овој елегантен фустан е одличен за плажа/Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови! Секојдневен, модерен, ретро, формален и стилот може да се префрли по желба. Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : не ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 КОМПЈУТЕР Жените Облекуваат женски пролетни фустани фустани за деверуша црковни фустани за жени 2023 венчаница виолетова фустан женски фустан кошули за мажи миди фустан тексас фустан за жени. женски фустани лелеави фустани за жени завиткајте фустан за жени фустани на плажа за женски женски свечени фустани цветен фустан женски секојдневни фустани плус големина фустан. фустани за жени 2023 летни фустани бел фустан женски макси фустани за жени 2023 плус големина фустан за жени сарафани за жени црни фустани за жени. лелеави фустани за жени завиткајте фустан за жени фустани на плажа за женски женски свечени фустани цветен фустан женски секојдневни фустани плус големина фустан. Совети за големина : ве Молиме проверете ја табелата со големина на слика На нашата Слика, ако сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката