Момчиња Дуксери Тркалезно Деколте Пуловер Патент Кошула Светло Сина XL

Момчиња Дуксери Тркалезно Деколте Пуловер Патент Кошула Светло Сина XL

DEN 244.80

Достапност

Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Качулка Полу - Патент Градиент Вратоврска Боја Печатење Дуксер Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Качулка Полу-Поштенски Градиент Вратоврска Боја Печатење Дуксер. Мажи Обични Спортски Фитнес Пуловер Со Качулка Со Половина Патент Градиент Вратоврска-Боја За Печатење Дуксер Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машки Дуксер. Жени Преголеми Кул Дуксери Женски Патент Соодветни Парови Патент Девојки Прилагодено Пуловер Графички Препи Аниме Црна Симпатична Тинејџерска Двојка Дизајнерски Дуксери За Вратот На Екипажот Женски Моден Исечен Врат На Екипажот Лабаво Вклопување Бело Лесен Полукраток Ракав Мажи Машки Дуксер Машки Дуксер Розова Кисела Краставица Удобни Бои Ќебе Лос Анџелес Фустан Сиви Гроздобер Момчиња До Рамото Тинејџери Тренингот Лето Тенки. Дуксери За Мажи Дозвола. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 67cm/26.38" Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 69см/27.17" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 71см/27.95" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 71см/27.95" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 73см/28.74" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 73см/28.74" Рамо : 54см/21.26 "Должина : 75см/29.53" Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 75cm/29.53" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 77cm/30.31" Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 77cm/30.31" Рамо : 58cm/22.83 "Должина : 79cm/31.10"Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 79cm/31.10" Рамо : 60cm/23.62 "Должина : 81cm/31.89".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката