10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Редење Бенд Прстен Cttw

10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Редење Бенд Прстен Cttw

DEN 3519.84

Достапност

10кт Бело Злато Женски Круг Дијамант Редење Бенд Прстен 1/8 Cttw Изработени во 10kt Бело Злато. 1/8 Карати вкупна тежина. Тежи 1,34 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката