Georgeорџ Машки стрии Пике Поло, пакувања

Georgeорџ Машки стрии Пике Поло, пакувања

DEN 0.33

Достапност

Piиво Поло на Georgeорџ Машки работи за секој окусон од деловни активности до вашите активности за викенд. Овој поло е изработен од мек допир со текстуриран пик со навестување на спандекс за дополнителна удобност. Изберете од асортиман на бои и облечете го ова Verstile поло само по себе или поставете го со вашата омилена јакна. Достапно во проширени големини. Машината за лесна нега што се пее. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. вклучува 2 поло кошули. Рамен пик поло јака. Плакета со два копчиња. Кратки ракави со рамни манжетни за ребра. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пик поло маици од Georgeорџ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката