Користени HP Z G Злато 4C 3.6 Ghz 768GB RAM МЕМОРИЈА 500GB SSD Квадро P Победа 10

Користени HP Z G Злато 4C 3.6 Ghz 768GB RAM МЕМОРИЈА 500GB SSD Квадро P Победа 10

DEN 1.00

Достапност

Нови 512gb 6 Gb/s Sata Цврста Состојба Диск. Поддршка за 4 PCI Express x16 Gen 3 графички картички-вклучува четири 6+2-пински графички кабли за напојување.5" заливи (Сите 4 вклучуваат акустични амортизација железнички склопови)2 надворешни 5.6 Ghz Четири Јадро Злато 5122 ПРОЦЕСОРОТ. Виндоус 10 Професионални 64-Битни Претходно Инсталирани.6 Ghz Процесор.1 Gen2 Тип-C конектор, 1 Комбо Слушалки, 1 Изборна Медиумска Картичка Reader Rear Ports : Вклучени : 6 USB 3.Напојување : 1125w/100 V/15a 90% Ефикасен Широк опсег, корекција на активен Фактор На Моќностоптички Погон( и) : Dvdrw Диск.25" заливи (175мм длабочина граница)1 посветен 9.1 gen1 и 1 usb 2.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката