Women'sенски тркалезни пети Fau Suede Crossover Stais високи потпетици

Women'sенски тркалезни пети Fau Suede Crossover Stais високи потпетици

DEN 319.84

Достапност

Пумпите за ленти за кросовер од страна на Brinley Co. се изработени со мека велур и се карактеризираат со класични тркалезни прсти и затворени потпетици. Шик асиметрична лента со акценти на секоја вампир и високи тенок стилето потпетици создаваат ласкава висина. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката