Француски тост момчиња Училишна униформа прилагодлива половината Опуштено фит панталони, големини 4-20, тенок и хаски

Француски тост момчиња Училишна униформа прилагодлива половината Опуштено фит панталони, големини 4-20, тенок и хаски

DEN 263.68

Достапност

Изразувајте го вашиот неограничен стил со опуштено вклопување во француски тост. Оваа пантолона е креирана со удобна ткаенина од памучна мешавина од Twill со нашата технологија за брчки и повеќе и има прилагодлива половината за да расте со вашето момче. Исто така, има предни и задни џебови и што е најважно, колената на францускиот тост ™. Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат по миењето. Енергетски колена ™, дополнителна сила каде што им е најпотребно. Прилагодлива половината, најдобро одговара и просторија за нив да растат. Брчки не повеќе ™ ткаенина за лесна нега. Предни џебови. Сингл назад џеб за безобраз. Кука и око со затворање на патент. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката