Стариот лондонски зачинет леб, Оз

Стариот лондонски зачинет леб, Оз

DEN 97.92

Достапност

Направете вкусно секое време третирајте со овие сезонски трошки од леб од Олд Лондон. Тие се разноврсна состојка што може да се користи во најразлични рецепти за печење и готвење, вклучувајќи панко, супи, салати, мезе, домашни крутони и многу повеќе. Овие сезонски трошки доаѓаат пред печени и подготвени за употреба директно од садот, не е потребна друга подготовка. Трошки од леб, зачинети.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката