Јужен лошо Едвард лого 2.5 3,5 Магнет со фрижидер

Јужен лошо Едвард лого 2.5 3,5 Магнет со фрижидер

DEN 475.04

Достапност

Покажете го вашиот тимски дух и училишна гордост со овој јужен болен Едвард Магнет. Прикачете го на различни метални површини, вклучувајќи метални шкафчиња, ладилници во кујната и многу повеќе. Овој правоаголен магнет ги вклучува тимот бои, име и годината во која тие беа воспоставени, што го прави забавен избор за вентилатор. Правоаголник Магнет Јужен Ил Едвард : Тимски магнет. Украсени со бои, воспоставени име и година. Големина : 2,5 "x 3,5" метален магнет. Може да се прикачи на металните површини. Брза и лесна ставка за украси. Покажете го вашето училиште и тимска гордост. Погоден за страствен обожавател или училишни алумни. Другите тимски дизајни на располагање (продадени одделно).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката