Комплети за снабдување со пластични забави со повеќе бои со повеќе бои

Комплети за снабдување со пластични забави со повеќе бои со повеќе бои

DEN 351.84

Достапност

Фатете ги вашите партиски капи и бука -производители! Роденденскиот експрес има скоро 25 години во роденденскиот бизнис, и знаеме како да ја фрлиме забавата за да ги прекине сите забави. Нашите експерти за роденденска забава ги знаат своите работи и тие се тука да ви помогнат да го испланирате најголемиот баш досега, од изборот на тема до поминување на забави, бидејќи гостите на вашето дете се упатуваат дома. Почнете да завршувате, ве покриваме. Partyунгла 16-гостински партиски пакет : Лесно ја создава темата за вашата забава. За еднократна употреба за лесно расчистување. Совршен роденденски придружба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката