Womenените со двојна лента со висока бујна потпетица на сандали со слајдови

Womenените со двојна лента со висока бујна потпетица на сандали со слајдови

DEN 1.33

Достапност

Два различни стилови на бујни сандали со потпетици се тука. Едниот со единечна плетенка, која се нуди едноставен дизајн, а другиот е двоен сјај со фенси дизајн. И двајцата споделуваат ист вид на тело што има исти карактеристики како што се бујна потпетица, отворен квадратен пети, стил на лизгање, мека влошка, итн. Различни избори во опција за боја е плус : бели, црни и беж се нудат со единечна лента сандала, И златни и сребрени бои се нудат во сандали со двојни ленти што можете да изберете свој стил и боја за вашите омилени стилови! Womenените со двојна лента висока бујна потпетица се лизгаат на слајд сандали (двојно розово розово, 10).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката